درباره ما

شرحی از رزومه مرکز آموزشی

آموزشگاه نخبگان خلاق

آموزشگاه با هدف ارتقاء سطح علمی کارآموزان در رشته فن آوری اطلاعات (کامپیوتر ) در سال 1378 تأسیس و با پشتکار فراوان توانسته گامی بلند و ارزنده در جهت آموزش مبانی کامیپوتر در شهرستان اسلامشهر بردارد و همواره از کادر مجرب آموزشی در این زمینه بهره مند بوده است اساس فعالیت این آموزشگاه بر آموزش و مشاوره آموزشی و عملی در رشته کامپیوتر بنا گردیده است. در ابتدا آموزشگاه با نام پارسا مهر شروع به فعالیت نمود که با توجه به محیط آموزشی ابتدا در یک رشته کامپیوتر از سازمان فنی و حرفه ای کشور مجوز را اخذ نموده و در سال 1384 توانست با توجه به محیط و استانداردها سازمان فنی و حرفه ای دو رشته حسابداری و نقشه کشی ساختمان را به مجموعه خود اضافه نماید تا دانش آموزان و بزرگسالانی که موفق به اخذ دیپلم رسمی آموزش و پرورش نشده اند، بتوانند با گذراندن مهارت های لازم با پایین ترین هزینه و در کوتاه ترین زمان و گذراندن واحد های عمومی در مرکز بزرگسالان، دیپلم رسمی آموزش و پرورش خود را اخذ نمایند. و در سال 1390 با توجه به نیاز شهرستان سه رشته جدید مدیریت خانواده و زبان و متون انگلیسی و مدیریت و پداگوژی آموزشی و همچنین بر اساس اینکه به مجتمع آموزشی تبدیل گشتیم و همچنین همکاری با نخبگان آموزشی نام نخبگان خلاق را برگزیدیم در حال حاضر این آموزشگاه در دو شیفت خواهران و برادران و در دو مکان آموزشی مجزا آماده ارائه خدمات آموزشی می باشد.

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

ما ادعا میکنیم ، شما امتحان کنید

خدمات آموزشگاه

1. آموزش از دیپلم تا کنکور

ارائه دروس دیپلم کاردانش در حرفه های امور مالی ، بازرگانی ، عمران و ساختمان و کامپیوتر و مدیریت خانواده

که در رشته حسابداری دریافت گواهینامه های مهارت دوره های حسابدار عمومی مقدماتی – حسابدار عمومی تکمیلی – رایانه کار حسابدار مالی – حسابدار حقوق و دستمزد – حسابداری صنعتی – کاربر رایانه و در رشته عمران دوره های نقشه کشی عمومی ساختمان – نقشه کشی عمومی سازه – نقشه کشی عمومی معماری و در رشته ساختمان نقشه کشی درجه 2 ،نقشه کشی معماری ،نقشه کشس سازه و در رشته کامپیوتر در زیر شاخه های گرافیگ و برنامه نویسی و همچنین مدیریت خانواده که شامل 3 مهارت مدیریت خانواده ، مهارت سالم زیستن و هنر در خانه برحسب نوع دیپلم دریافت گواهینامه دوره های مختلف ضروری است . پیش نیاز برای گذراندن دوره ها برای کسب دیپلم حداقل سیکل یا اول دبیرستان می باشد .کارآموزانی که موفق به اخذ دیپلم رشته های فوق گردند می توانند در آزمون ورودی دانشکده های فنی و حرفه ای ، علمی – کاربردی ، دانشگاه آزاد و دانشگاه پیام نور در مقاطع مختلف ادامه تحصیل دهند .

2. آموزش در مسیر اشتغال

دیپلم تصویر سازی
برای ورود به بازار کار وسیع حسابداری و امور ساختمان وعمران کسب مهارت های ذیل ضروری است که آموزش مورد نیاز هر شغل می تواند متغیر باشد و ما این نیاز شما را به بهترین شکل و با بهره گیری از کادر مجرب اجرایی پاسخ خواهیم داد .
حسابدار عمومی مقدماتی – حسابدار عمومی تکمیلی – رایانه کار حسابدار مالی – حسابدار حقوق و دستمزد – حسابداری صنعتی – تحریر دفاتر – مالیات بر ارزش افزوده – اظهارنامه مالیاتی – حسابداری شرکتها- بازاریابی – سایر دوره های تخصصی و کاربردی حسابداری – نقشه کشی عمومی ساختمان – نقشه کشی عمومی سازه – نقشه کشی عمومی معماری – Autocad – Etabs – 3D MAX – متره و برآورد و ………
کامپبوتر شامل کاربر رایانه ، مهارتهای هفت گانه بازار کار ، potoshap ،corel drow، flash mx ، free hand ، …… و انواع برنامه نویسی c++ . VB ، VB.net و……. می باشد .

3. مهارتهای سازمان فنی و حرفه ای:

مدیریت آموزشگاهای فنی و حرفه ای
پداگوژی عمومی مخصوص مربیان آموزشگاههای فنی و حرفه ای
زبان و متون انگلیسی

4. معرفی به بازار کار :

CATIA آموزش مهارت کتیاجهت جذب نیروی کارآمد رشته حسابداری و تامین نظر کارمند و کارفرما حسابداران جویای کار می توانند با ثبت نام در این مرکز از حمایت ما برخوردار شده و کارفرمایان نیز می توانند با خیالی آسوده نیروی تخصصی خود را بیابند. همچنین به دلیل ارتباط نزدیک با بازار کار ساختمان و تجارب مدیران مجموعه در این بخش نیز خدمات ارزنده ای به کارآموزان عزیز ارائه نمود

5. نماینگد فروش نرم افزار مالی و عمران:

با توجه به مکانیزه شدن سیستم های مالی شرکت ها و موسسات، این آموزشگاه نمایندگی و پشتیبانی و آموزش نرم افزارهای مالی از جمله قیاس، ،‌سیاق ، ، هلو،‌ رافع ۶ و ۷ و … را به عهده دارد

6.مشاوره مالی و پشتیبانی نیروی کار:

بر اساس نیاز حسابداران و دانشجویان این رشته مرکز مشاوره تلفنی 56371600 راه اندازی و به سوالات علاقمندان ، توسط کارشناسان آموزشگاه پاسخ داده میشود .

امکانات آموزشگاه

مجهز بودن کلاس ها / 100%
پشتیبانی / 90%
مشاوره رایگان / 100%
نظافت / 100%