لودر سایت
اسلامشهر-باغ فیض-کوچه 19

 

شارژ سریع تر گوشی اندروید

یکی از چالش‌ های روزانه‌ زندگی‌ امروز، شارژ کردن مداوم تلفن‌ های همراه است.

این موضوع زمانی که وقت کمی برای شارژ دستگاه دارید بیش از پیش چالش‌ برانگیز می‌ شود.

در این مطلب به روش های سریعتر شارژ کردن گوشی میپردازیم.

 

برای شارژ از یک پریز دیواری استفاده کنید

شارژ سریع تر گوشی اندروید

پورت usb نهایتا میتواند تا 500 میلی آمپر برای شارژ یک گوشی تامین کند در صورتی که یک پریز دیواری، یا آداپور 1 آمپری، باتری گوشی را با 900 تا 1000 میلی‌ آمپر شارژ می‌ کند. جالب این که در هر دو حالت از یک کابل یکسان استفاده می‌‌ کنید. برای این کار نیز تنها نیاز به آداپتور جهت اتصال به پریز دیواری دارید که همراه گوشی عرضه می‌ شود.

 

از آداپتور های USB پرقدرت استفاده کنید

از آداپتور های USB پرقدرت استفاده کنید

برای اتصال به پریز دیواری اطمینان پیدا کنید از آداپتوری استفاده می‌ کنید که توانایی آن با حدأکثر میزان قدرت پشتیبانی‌ شده توسط گوشی شما برابری کند.اگر از آداپتورهای 500 میلی‌ آمپری قدیمی استفاده کنید، گوشی شما بسیار کند شارژ خواهد شد. با انجام این کار به گوشی شما آسیبی نخواهد رسید. چرا که در صورتی که از آداپتوری با قدرت بالاتر از قدرت پذیرش گوشی نیز استفاده کنید، گوشی به میزان حد پذیرش خود از آداپتور، برق دریافت می‌‌ کند. با مطالعه‌ مشخصات آداپتوری که قصد تهیه‌ی آن را دارید می‌توانید انتخاب بهتری انجام دهید.
گوشی را در حالت پرواز قرار دهید

شارژ سریع تر گوشی اندروید

بسیاری از قابلیت‌ های تلفن‌ های هوشمند موجب مصرف سریع باتری می‌ شود. اما شبکه‌ های وای‌ فای و اینترنت خط، بیش از همه در این میان نقش دارند. در نتیجه اگر زمان زیادی برای شارژ گوشی ندارید، پس از اتصال گوشی به شارژر، گوشی را در حالت Flight Mode قرار دهید. اگر هم منتظر یک تماس یا پیامک هستید، حدأقل اتصالات وای‌ فای و اینترنت خط را موقتاً غیر فعال کنید.

البته در نظر داشته باشید اگر گوشی را خاموش کنید 70 درصد سریع تر شارژ خواهد شد

 

 

 

 

نویسنده پست: mahdi.parsa

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *